טיפ: פלאגינים חובה לכל אתר וורדפרס

אחד היתרונות הגדולים בעבודה עם מערכות ניהול תוכן קוד פתוח בכלל, ו-וורדפרס בפרט היא היכולת להרחיב את הפונקציונליות הבסיסית בעזרת תוספים. בוורדפרס הם נקראים פלאגינים ו-ווידג'טים ובג'ומלה הרחבה, מודול ופלאגין. הם מגיעים במספר אופציות תשלום; חינם, תשלום עבור הורדה ותשלום עבור תמיכה.

שמרו על קשר…

כל אתר צריך טופס יצירת קשר, אך בכדי לצור טופס שכזה, אנו צריכים הרחבה. Contact Form 7 היא הרחבה חינמית ומצוינת ליצירת טפסים שמאפשרת לנו גמישות וקלות שימוש, התקנה קלה ומשום שזה כל כך נפוץ (מעל מיליון התקנות), כמעט כל תבנית שתורידו או תרכשו תומכת בהרחבה ותאפשר לכם לצור טופס מעוצב בקלות.

contact form 7 תוסף ליצירת טפסים באתר וורדפרס
תוסף ליצירת טפסים באתר וורדפרס – משמש בעיקר לטפסי יצירת קשר אך לא רק

הליד הלך לאיבוד שוב? כך תשמרו אותו קרוב

אתם זוכרים שאתמול שלחו ליד מהאתר, אבל לא בטוחים איפה המייל עם הפרטים. מוכר לכם? יכול להיות גם ששרת המיילים יפול, או שהמייל לא מסונכרן כמו שצריך, ועכשיו כל ליד שישלח הלך לאיבוד. אז אל דאגה! Contact Form DB יעזור לכם לשמור על הלידים בדאטה בייס עם תצוגה מאוד נוחה במערכת הניהול של וורדפרס. התקנה פשוטה וכל ליד שנשלח מוצג באזור של התוסף באדמין.

Contact form DBשומר את הלידים בדאטה בייס כך שלא ילכו לאיבוד

נגישות זו לא מילה גסה

תקנות שיצאו לאחרונה מחייבות אתר קיים להיות נגיש לבעלי מוגבלויות עד אוקטובר 2017, ואתר חדש להיות נגיש מיום הקמתו. ההנגשה זו תורה בפני עצמה, אך בהחלט ניתן לחסוך הרבה מהעבודה  בעזרת התוסף האדיר של עמית מורנו, חברנו לספסל מפתחי הוורדפרס, Accessible Poetry. בעזרת התקנה פשוטה, הוא יציג לכם סרגל נגישות שיאפשר הגדלה/הקטנה של גודל הפונטים, שינוי ניגודיות צבעים ועוד.

Accessible Poetry תעזור לכם להנגיש את האתר

לכתוב בוורדפרס כאילו זה וורד

כיף שיש מערכת ניהול תוכן כזו מתקדמת, אך לפעמים מרגיש שעורך ה-WYSIWYG (עורך הטקסט שנמצא מעל תיבת הטקסט בעריכת הפוסט) ברירת המחדל, קצת מוגבל. בעזרת TinyMCE Advanced תרחיבו את יכולות העורך, ותסדרו אותו לנוחיותכם. כך שתוכלו לכתוב בנוחות ולערוך טקסטים שאתם כותבים באתר כאילו אתם כותבים בוורד.

תוסף הרחבה לעורך התוכן הבסיסי של וורדפרס

לקדם את האתר בגוגל, זה בסיסי

הרי למה אנחנו עובדים עם וורדפרס? מעבר לעובדה שזו מערכת סופר ידידותית, חינמית, בעלת מלאן תלפים תוספים והרחבות, היא הרי גם הפייבוריטית של גוגל בכל נושא קידום האתר. אז מה יעזור לנו לקדם את האתר? כמובן שעוד תוסף 🙂 Yoast SEO הוא התוסף הנפוץ ביותר, והאהוב לכל נושאי הקידום והוא חינם לחלוטין.

להיעזר בתוסף לצורך קידום האתר

שימו לב!
קידום אתר אינטרנט זה מקצוע והתוסף רק מאפשר לכם לחסוך חלק מהעבודה. אין בפרסום זה התחייבות כי האתר יקודם לאחר הוספת הפלאגין.

[contact-form-7 404 "Not Found"]

ישנם עוד לא מעט רכיבים ותוספים שאנו נמליץ עליהם בהמשך הדרך, אך אלו התוספים שאו חושבים שכדאי שיותקנו באתר שלכם כבר בתחילת הדרך.

לשאלות אתם מוזמנים לצור איתנו קשר בטופס יצירת הקשר למעלה, או ב: 073-7315700 | info@shvakim.co.il

כתיבת תגובה