פיתוח תוכנה ובניית אתרים עם שווקים

בניית אתרים עם שווקים

אנו בשווקים מאמינים כי האתר נבנה קודם כל לשרת את מטרות הלקוח ויש צורך ברור בחיבור חזק בין האתר למטרות החברה, האפשרות להפוך את הכלים הדיגיטליים לזרוע ביצועית עסקית שתאפשר לשכלל את יכולות החברה ולהוות כלי להגדלת נפח הפעילות של החברה, צמצום הוצאות החברה ועוד.
כדי להגיע לכך, אנו נעזרים במתודולוגיית עבודה שפיתחנו במהלך שנות עבודתנו בשוק הדיגיטל, החוויות שלנו מניהול החברה שלנו והצלחות קודמות עם לקוחות קיימים.

בשווקים אנו לא רק חברת טכנולוגיה, אלא גם חברת שבוחנת את הצרכים בראייה מרקטיאלית/עסקית. דבר זה מאפשר לנו להיות טכנולוגים טובים יותר. לפני בניית האתר, אנו מאפיינים את הצרכים, קהלי היעד ועוד, כדי להבין מה מטרות האתר והשימוש בו. לאחר מכן, אנו יכולים להסיק מכך מהי הטכנולוגיה המתאימה ביותר לפיתוח האתר, משום שלכל מערכת היתרונות שלה.

לבנות בקוד פתוח זה יתרון אדיר

אתחיל בזריקת הרגעה. קוד פתוח לא אומר שזרים יכולים לצפות בקוד שלכם, והאתר שלכם לא פרוץ לכל אחד שרק יבחר. קוד פתוח משמעו שלאחר עבודהcms-market-share-opensourcecms של אלפי מתכנתים בפיתוח המערכת לניהול תוכן, ניתן להוריד את קוד המקור של התכנה ולהיעזר בה. המערכות איתן אנו עובדים הם המערכות הטובות ביותר בשוק העולמי. המערכות הנפוצות ביותר גם כן. דבר זה מבטיח לנו עדכונים שוטפים של אבטחה, שדרוגים של המערכת והתקדמות עם הזמנים.

בשווקים אנו מתמחים בפיתוח על וורדפרס (WordPress) וג’ומלה (Joomla!), שתי המערכות הנפוצות והמוערכות ביותר בעולם כיום.

שירותי פיתוח: מה בשורה התחתונה שווקים יודעת לספק לכם

פיתוח End to End

בשווקים אנו מספקים לכם שירותי פיתוח אתרים מכל הסוגים. חלק ממגוון סוגי האתרים הם:

  • בניית אתרי תדמית
  • בניית אתרי חנות
  • בניית אתרי אינדקס ופורטלים
  • בניית זירות מסחר וזירות Peer 2 Peer
  • ועוד

 הפיתוח נעשה כ”פיתוח מאפס”. משמע שאנו נעזרים במערכת ניהול התוכן וביכולותיה, אך מיישמים את העיצוב על גבי תבנית שאנו מפתחים עם קוד מתועד, קליל, מהיר ומאובטח יותר.

שירותי תחזוקה מתמשכים

אנו גם מטפלים באתרים קיימים הזקוקים לשירותי וובמסטר (ניהול אתר) ומפתחים באופן שוטף. הצורך הזה קיים לרוב בחברות להן אתר פעיל שמתעדכן בתכנים חדשים מידי פעם בפעם. מתפתחים כחברה וצריכים להוסיף אזור של דרושים באתר? אין בעיה. יש לכם חנות ואתם רוצים לחבר אותה עם מערכת קופות או erp? אין בעיה. יש לכם באגים או שאתם רוצים להטמיע עיצוב חדש? סגור.

בשירותי תחזוקה אנו מאפשרים לכם להיעזר בכל החזקות שלנו, על בסיס יומי, שבועי או חודשי. לבחירתכם.

תחזוקת שרתים וניהול ענן

מחזיקים VPS, Dedicated server או ענן? בשירות לא מנוהל, הרבה פעמים שוכחים את הפעולות הבסיסיות שכל שרת צריך לעבור. שדרוג האבטחה, מקסום הביצועים ואף בחירה נכונה בשרת יכולים לחסוך הרבה כסף והרבה כאבי ראש. תנו לנו לדאוג לזה.